تاریخ : دوشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : بدون موضوع

بازار روز امام رضا(ع) بجنورد بازگشایی شد

بازدید مردم از بازار

محمدرضا معظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دومین بازار روز بجنورد تحت عنوان بازار روز امام رضا(ع) با 134 غرفه در زمینی به مساحت یک هکتار در محل ورودی شرقی شهر بجنورد راه اندازی شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر آماده سازی غرفه ها و محوطه به اتمام رسیده و واگذاری غرفه ها آغاز شده است، اظهار داشت: برای آماده سازی این بازار روز، بجز زمین مربوطه، حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده و این مجموعه به گونه ای طراحی شده که علاوه بر عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، تولیدات خانگی، صنایع دستی، مایحتاج زندگی و ... امکان توسعه فعالیت های این بازار روز نیز وجود دارد.معظمی با اشاره به اینکه این بازار روز پس از واگذاری غرفه ها از نیمه دوم اسفندماه و همزمان با برگزاری نمایشگاه های بهاره در خراسان شمالی آغاز به کار خواهد کرد، افزود: برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره، نخستین فعالیت این بازار روز خواهد بود که همزمان با برپایی نمایشگاه بهاره در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خراسان شمالی، در این محل نیز برگزار خواهد شد.
وی اتصال این بازار روز به شهر بجنورد، امکان تردد آسان و سریع، محیط طبیعی و زیبای اطراف روز بازار، داشتن پارکینگ مناسب خودروها و ... را از جمله مزیت های این مجموعه عنوان کرد و گفت: برای آماده سازی این روز بازار دستگاه های شهرداری بجنورد، استانداری خراسان شمالی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ... نهایت همکاری را انجام دادند که از تمامی این نهادها قدردانی می شود.
معظمی اضافه کرد: علاوه بر این شهرداری بجنورد نسبت به توسعه و تجهیز فضای سبز محوطه اطراف این روزبازار قول مساعد داده و این اقدام در حال حاضر آغاز شده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مهران امام رضا(ع) خراسان شمالی در پایان راه اندازی سردخانه های میوه، برپایی کارگاه های صنایع دستی و قالیبافی، ایجاد اشتغال برای خانواده های نیازمند و زندانیان و ... را از جمله برنامه های آتی این شرکت ذکر کرد.


خبرگزاری مهر 1391/12/5


بازار روز امام رضا بجنورد بازار بزرگ امام رضا(ع) خراسان شمالی عرضه مستقیم کالا بازار بجنورد

منبع این مقاله : :بازار روز امام رضا(ع) خراسان شمالی
آدرس این مطلب : http://www.bazaar-nkh.com/1/بازار-روز-امام-رضا(ع)-بجنورد-بازگشایی-شد/